poniedziałek, 19 kwietnia 2010

Krem Pod Oczy Dla Mężczyzn


Skóra wokół oczu u mężczyzn jest bardzo wrażliwa, dlatego też wielu mężczyzn ma z nią problemy objawiające się silnie szpecącymi: opuchlizną, cieniami i pierwszymi zmarszczkami. Jest wiele skutecznych sposobów naturalnych, jednak nie one będą tematem naszego bloga. Skuteczną bronią przeciw opuchliźnie pod oczami jest dobrze dobrany i dobry krem pod oczy.

Skóra wokół męskich oczu starzeje się najszybciej. Przez to że jest niemal pozbawiona gruczołów łojowych, to nie ma naturalnej ochrony z gruczołów łojowych. W związku z tym potrzebuje składników, które możemy dostarczyć jej tylko poprzez krem.

W wieku od 25 do 30 lat wystarczy delikatny krem nawilżający;

Po ukończeniu 30 lat należy sięgnąć po krem specjalistyczny, który wzbogacony jest składnikami wygładzającymi, rozprasowującymi pierwsze zmarszczki. Kremy pod oczy pełnią też inne funkce: redukują opuchliznę i rozjaśniają cienie pod oczami.

Krem należy stosować codziennie, rano i wieczorem. Pod oczami wklepywać go należy od zewnętrznego kącika ku wewnętrznemu. Na górnej powiece rozprowadzaj krem w przeciwnym kierunku, pod łukiem brwiowym. Poniższy film marki Clinique pokazuje w jaki sposób należy nakładać krem pod oczy.Ważne - krem nakładać należy tylko na dokładnie oczyszczoną skórę. Warto pamiętać, że podczas nakładania kremu nie wolno rozciągać skóry bo przyspiesza powstawanie zmarszczek.

W kolejnych wpisach przedstawimy produkty pod oczy przeznaczone dla mężczyzn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz